İlluminati Ne demek ?? Müzik dünyasındaki yeri :

 

lluminati nin müzik endüstrisini kontrol etmesi


     12  / 2 

 1. bu yazacaklarım hayal ürünü değil, komplo teorisi ya da saçmalık değil. sadece okuyun yeter.

  öncelikle haç takma olayından başlayalım. hristiyanlar haç takmanın inançlarını ve fedakarlıklarını göstermenin en iyi yolu olduğuna inandırıldı. daha sonra bu kültürel bir sembol haline geldi. jay-z gibi adamların boyunlarına hristiyan oldukları için mi haç taktığını sanıyorsunuz siz? hayır elbette değil. müzik endüstrisinin tepe noktasındaki bu adamlar illuminati tarafından kontrol ediliyorlar. şimdi söyler misin bana, eğer annen bir çekiçle dövülüp öldürülmüş olsaydı anneni andığını boynuna bir çekiç sembolü takarak mı gösterecektin? elbette hayır. çünkü bu annenin öldürülmesini sembolize ediyor. 

  ünlü olmak, son derece varlıklı ve lüks bir hayata sahip olmak için sana verilen rolü iyi oynamalısın. yeni dünya düzeni'nin hedefleri doğrultusunda çalışmalısın. eğer bunu yapamazsan ünün ve başarın sınırlandırılacak ve sınırı aşarsan öldürüleceksin. bir 2pac, bir michael jackson, bir aaliyah, bir bob marley gibi öldürüleceksin. 

  bazı şarkıcıların hâlâ şiddet, para ve sex hakkında şarkılar yapsalar bile ruhlarını sattıklarına pişman ve anti-illuminati olduklarını anlamalısınız. çoğu zaman hollywood'un yüksek kademelerindeki kişiler onlara ne hakkında şarkı yapmalarını istediklerini söylerler ve sonra şarkıcı veya bu göreve atanan söz yazarları bu konular hakkındaki şarkı sözlerini yazar. ama bazı şarkıcılar onların onlara sahip olmalarından hoşlanmaz ve bundan kurtulmaya çalışırlar. daha sonra bi bakarsın ki bu adamlar tüm haber ve gazetelerde silah taşımaktan ya da uyuşturucu bulundurmaktan tutuklanmışlardır. dmx, eminem, snoop dogg veya 50 cent gibi adamlar her ay boşuna tutuklanmıyorlar.

  şayet bir şarkıcı insanları uyarmaya çalışırsa onun imajı halkın gözünde mahvedilir ve hâlâ bunu yapmaya devam ederse yukarda da dediğim gibi, öldürülür. 2pac tecavüz, michael jackson ise çocuk tacizi ile suçlandı. bu onlara verilen ilk uyarıydı. her ikisinin de bu suçları işlediğine dair delil yoktu fakat suçluymuş gibi muamele gördüler.

  şimdi kodeste tıkılı olan dmx meselesine gelelim. bu adam son zamanlarda illuminati'ye tamamen ters gelen şarkılar söylemeye başladı ve üstüne üstlük dindar oldu ve o insanları allah'a ibadet etmeleri gerektiğini söylüyordu. o tamamen kendini yeniledi ve ilk baştaki dmx'ten çok farklı bir insan oldu. bunun sonucunda hollywood'un üst kademelerindekiler onun imajını yıktılar ve kodese tıktılar. 

  dmx 2009'da hayvanlara eziyet ve uyuşturucu bulundurmak suçundan içeri alındı. dünya çapında 28 milyon albüm satan bu adam kodesteki bir röportajında çocuklarını çok özlediğini ve öldürüleceğini söyledi. bu bence kesinlikle olacak. 

  devam edecek, vol 2 yolda.
   (immortal technique, 05.02.2011 15:19 ~ 15:21)
 2. illuminati nin çoğu şeyi kontrol ettiğini düşünürsek, hiçte yadırgamayacağımız önerme. adamlar çarkları elinde tutuyor.
   (film evde izlenir, 05.02.2011 15:20)
 3. endüstri gerçekte aynı anlamda değil. bunun yetenekle bir ilgisi yok, bu bir oyun oynamak gibi. zencilerin içine girmek için öldüğü şu hiphop müzik endüstrisinden bahsediyorum. ama endüstri bu dediklerimi haklı çıkarıyor ki, onlar seçilmiyor. eskiden olduğu gibi değil endüstri. bu artık kitle hipnozundan başka bi bok değil. sizin zihinlerinizi kontrol ediyorlar farkında mısınız? kontrol altında olan ve kitleleri kontrol altına almaya çalışan ve alabilen adamlar gibi konuşup giyinmenizi istiyorlar. endüstri sizi anlamsız kelimelere boğar, sizi duyduklarınızla mahveder. para, fahişeler, uyuşturucu ve nefret odaklıdır endüstri.

  endüstri insanların bilinçli bir zihin sahibi olmalarından korkar ve sizi zamanla yozlaştırır. endüstri pislikle dolu ve pislikle oynuyor. bu bokun içindeki adamlar endüstrinin bir yanlışını test ettiklerinde canlarının yanacağını biliyorlar. 

  endüstri, yeni şarkıcıların hayatta kalabilmeleri için ruhlarını şeytana satmalarını istiyor. burdaki şeytan illuminati'dir. evet endüstri sizi hiç umursamaz fakat o adamlar olmadan da bi sikim etmez.

  illuminati artistleri insanları programlamak için kullanır. şarkıcılar kini, şiddeti ve diğer kötülüklerin hepsini şarkıları vasıtasıyla yaymak için bir araç olarak kullanır. onlar gençleri yozlaştırmada ve hayatın sadece para, sex ve şöhretten ibaret olduğunu telkin etmede çok iyiler. bir çok popüler şarkıcının söylediği şarkılar günümüzle ilişkilidir, dmx hariç.

  göğüsleri içeri dışarı çekmeler, göt sallamalar, yüksek sesli müzikle araba kullanmalar vs. bunlar cahillikten başka bi bok değil. illuminati'nin insanların gözüne gözüne sokup özendirdiği şeylerde bunlar işte.

  devam edecek...
   (immortal technique, 05.02.2011 16:43)
 4. (bkz: bu sonuncu ağır geldi be)
   (kurremkarmerruk, 05.02.2011 16:46)
 5. doğru önermedir. en basitinden tupac amaru shakur, doğu yakası elemanları tarafından değil illuminati tarafından öldürülmüştür.
   (yapma bunu volkan yapma bunu, 05.02.2011 16:47)
 6. inanmak istemediğim, kesinliği ispatlanamayan önermedir. ancak kanıtları kafa karıştırıcı olmakla birlikte, sanatçıya karşı oluşmuş bir örgütlenme de olabilir.
  örneğin; (bkz: lady gaga)
  [null http://vigilantcitizen.com/?p=1676 ]
  edit: linki bir daha okudum da, tam bir komplo teorisi, yazarın paranoyak fikirlerinden oluşuyor. ancak okuyup da karar verin.
  edit:benim de görsellerim var**, ama beynim falan yıkanmadı, dünya görüşüm de sağlam, henüz bir etkisini göremedim.
   (papergangsta, 05.02.2011 16:55 ~ 17:18)
 7. inanmak istemeyenler için gelsin,

  beyonce,
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109889/+

  madonna,
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109890/+

  jay-z
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109891/+

  ve rihanna. rihanna'nın umbrella klibinden bir kare. bu kareye çok dikkatli bakın. rihanna bir piramit içinde ve kafası öne eğik şekilde kollarını çaprazlamasına havaya kaldırmış. dikkatli bakarsanız orda şeytanın kafasını göreceksiniz. kollar boynuzu temsil ediyor. kafa, göz, burun ve hortum da var o şekilde.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109892/+
   (immortal technique, 05.02.2011 17:04)
 8. bir genel geçerliliği var mıdır bilinmez ancak rihanna'nın kesinlikle aralarında bulunduğu şeydir. son klibi s&m'de arkada "the princess of the illuminati" yazısı geçmekte, ayrıca umbrella'da da 1 saniyelik bir kısımda baphomet görünmektedir.
   (bad influence, 05.02.2011 17:07)
 9. --spoiler--
  ve rihanna. rihanna'nın umbrella klibinden bir kare. bu kareye çok dikkatli bakın. rihanna bir piramit içinde ve kafası öne eğik şekilde kollarını çaprazlamasına havaya kaldırmış. dikkatli bakarsanız orda şeytanın kafasını göreceksiniz. kollar boynuzu temsil ediyor. kafa, göz, burun ve hortum da var o şekilde.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109892/ +

  --spoiler--

  ayrıca rihanna'nın satanist olduğu zaten bilinmektedir. umbrella şarkısında geçen şu sözler de ; 

  --spoiler--
  (ella ella, eh eh eh)
  under my umbrella
  (ella ella, eh eh eh)
  under my umbrella
  (ella ella, eh eh eh)
  under my umbrella
  (ella ella, eh eh eh, eh eh eh)

  --spoiler--

  -ella ella- satanistlerin şeytana ibadet olaraktan ayin yaparkenki zikir şekillerinden birisidir. şarkının içinde de nakaratlarda geçmekte ve kendisini belli etmektedir. ha bir de ayrıca illuminatinin kontrolü altında olan binlerce ünlüden sadece birisi olduğundan yine doğru olan önermedir bu başlık.
   (yapma bunu volkan yapma bunu, 05.02.2011 17:11)
 10. çok geç kalmış tespitdir. lakin illuminati çook uzun yıllardır müzik endüstrisini kontrol etmektedir. inanmayanlara şuanda bile ingilterede her dakika en az bir evde çalan albüm olan dark side of the moon geliyor.

  http://3.bp.blogspot.com/...e-dark-side-of-391223.jpg +
   (saklanan saman, 05.02.2011 17:48)
 11. evet arkadaşlar devam ediyorum,

  siz bilmeseniz de bir çok popüler şarkıcı herhangi bir ayın 25'inde öldü. bu şarkıcıların bir kaçına göz atalım;

  michael jackson - 25 haziran 2009
  farrah fawcett - 25 haziran 2009
  sky saxon - 25 haziran 2009
  james brown - 25 aralık 2006
  dean martin - 25 aralık 1995
  eartha mae kitt - 25 aralık 2008
  lisa lopes - 25 nisan 2002
  roger troutman - 25 nisan 1999
  aaliyah haughton - 25 ağustos 2001
  static major - 25 şubat 2008
  ayrıca 2pac da 25 yaşında öldü

  bu tarihleri salladığımı ya da deli olduğumu düşünen varsa araştırsın, internet önünüzde. şimdi sizce bu ölüm tarihleri sadece bir tesadüf mü, yoksa bazı şarkıcılar kasten mi ayın 25. günü öldürüldüler?

  birisi bu tarihlerin tesadüf olduğunu ve diğer çoğu ünlünün bu tarihte ölmediğini iddia edebilir. bu doğru olabilir fakat numerolojinin önemini anlıyorsanız, ki bu illuminati için çok önemlidir. o zaman bazı şeylerin yolunda gitmediğini anlarsınız. onların bir çok eylemi yanlış bayrak operasyonu ve yapılan bazı ritüeller gibi belirli tarihlerde ve belirli zamanlarda gerçekleştirilir (numerolojiyi kullanarak). buna delil için tarihte vuku bulmuş en büyük felaketlerden birini örnek vereyim; 11 eylül 2001 

  şimdi arkadaşlar, numerolojide yapmanız gereken tek şey rakamları toplamaktır. örneğin 34095 sayısını, 3+4+0+9+5 şeklinde toplayalım. evet başlayalım 11 eylül analizine,

  saldırı tarihi - 11 eylül (9/11) 9+1+1 = 11
  11 eylül yılın 254. günüdür. 2+5+4 = 11
  11 eylül'den sonra yılın bitimine 111 gün kalıyor.
  iki bina da 110 kattı. 0'ı at, ne kalır? 11-11
  üçüncü bina ise 47 kattı. 4+7 = 11
  iki gökdelendeki toplam pencere sayısı 21.800 idi. 2+1+8+0+0 = 11
  kulelere çarpan birinci uçağın uçuş numarası 11'di ve içinde 11 mürettebat vardı.
  iki kule sabah 10:28'de çöktü. 1+2+8 = 11
  ikiz kuleler 1966-1977 yılları arasında yapıldı. yani yapımı 11 yıl sürdü.
  manhattan adası 1609 yılının 11 eylül'ünde henry hudson(11 harf) tarafından keşfedildi.

  örneklerle daha fazla kafanızı şişirmenin anlamı yok. ama en azından bunların tesadüf olmadığını anlamışsınızdır umarım. şimdi size illuminati için rakamların ne denli önemli olduğunu anlatacağım.

  11 rakamı özel bir anlam taşır. 11 rakamı görselliği temsil eder. 22 rakamı görsellikle eylemi bir araya getirir. 33 rakamı ise dünyayı yönlendirmeyi temsil eder. zaten masonlukta 33 rakamı en büyük derecedir. 11, 22, 33 gibi esas numaralar bir üçgeni temsil eder. bu aydınlanma ve ışıklandırma üçgenidir, yani illuminati.

  evet, tekrar müzik endüstrisine gelelim,
  25 haziran'da 3 ünlü insan öldürüldü. bunlar, michael jackson, ferrah fawcett ve sky saxon'du. illuminati dünyaca ünlü birini kurban edeceği zaman bunu genellikle üçerli yapar. diğer ikisi daha az tanınmış olur. bunun sebebi daha ünlü olana odaklanmak içindir. aksi takdirde tezgah apaçık hale gelecek ve insanlar bazı şeyleri fark etmeye başlayacak.

  şimdi öldürülen şarkıcıların ölüm tarihlerine tekrar bi göz atalım.
  2 ve 5'in toplamı 7 eder. 25 haziran 2009'da 3 şarkıcı öldü-rüldü. bu numaraları tek basamaklı olarak ayrı ayrı topladığımız zaman, (2+5) (2+5) (2+5) = 777 yapar. 777 rakamı da 11:11 gibi bir kilit noktasıdır.

  londra'da yaşanan patlamalar da 7. ayın 7. günü 2005 (toplam 7 yapar) yılında meydana geldi. hepsini topladığımızda 777 yapar. ayrıca o gün tam 7 ayrı yerde patlama oldu.

  yani size ispat etmek istediğim şey, michael jackson'un illuminati örgütü tarafından öldürüldüğüdür. 

  devam edecek...
  *
   (immortal technique, 05.02.2011 18:29)
 12. sizlerinde bildiği gibi dünya nüfusunun büyük bir kısmı müzik dinliyor. fakat ne yazık ki sadece küçük bir azınlık şarkı sözlerinin gerçek anlamını ve dinleyenlerin üzerinde bıraktığı etkiyi anlar. popüler olan şarkıların bir çoğu çok önemli anlamlar içerir. bir çoğu içinde satanizmi, cinselliği ve bazı ökült sembolleri barındırır. müzik endüstrisinde sahne arkasında nelerin döndüğüne ve bir çok insanın bu şarkıları dinleyerek sonunda ruhsal problemler yaşaması ve kolay ölümlere maruz kalmasına ilişkin bir çok tartışma söz konusu olmuştu geçmişte.

  benim burda anlattıklarım yüzünden şoka uğrayabilirsiniz fakat kimse bu anlattıklarıma ve anlatacaklarıma inanmak zorunda değil. şimdi bu işin türkiye ayağına bakalım isterseniz. sertab erener'in eurovision birincisi olduğu gün, şarkı bittikten sonra bir eliyle yüzünün yarısını kapatmasına kimse dikkat etmedi sanırım. bu nasıl birinci olduğuna delil olabilir mi sizce? tarkan'a gelelim şimdi. sizde bilirsiniz ki tarkan kısa bir süre önce kokain bulundurmak ve kullanmak suçlamasıyla gözaltına alınmıştı. amerika'da yaşadığı dönemlerde ruhunu şeytana satmış olabilir mi sizce? bunun cevabını aşağıdaki "öp" isimli şarkısının sözleri ve orda bulunan iki adet resim anlatsın isterseniz...

  bu yeni ben de kim
  aynada bakıştığım?
  bu yeni ben, ben miyim
  kendimle tanıştığım?

  dünümle bugünüm
  can ciğer kuzu sarması
  geç oldu temiz oldu
  geçmişimin karması

  yıkadı günahlarımdan
  beni masumiyeti
  cennetten gelen
  bir melekti sanki

  sütten ak o gerdana
  bir çıkar ki meydana
  gel de uyma şeytana (!!)
  bak bak bak bak duramadım ..

  http://galeri.uludagsozluk.com/r/109977/

  Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !